ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

30-040 Kraków, Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.8

Barbara

Pani Beata Niklewicz zajęła się moją ofertą bardzo profesjonalnie.Sprzedała mieszkanie w błyskawicznym tempie . Z pełnym zaangażowaniem służyła radą i swoim czasem. Osoba godna polecenia,kontaktowa i rzetelna. Pani Beato,dziękuję i na pewno będę poleca

1

6

6
Ewa

P.Beato szacunek dla pani było bardzo cięszko z pozwoleniem ale po trupach za wszelką cene pani postarała się sprzedaż mieszkania udała się POLECAM SUPER

1

6

6
BP

Profesjonalna obsługa. Sprawne przeprowadzenie transakcji. Elastyczność w działaniu. Polecam

1

6

6
Grażyna S.

Dziękuję Panie Mateuszu za szybkie i profesjonalne przeprowadzenie kupna mieszkania. Bardzo wysoko oceniam Pana pracę,życzliwość i zaangażowanie. Jestem ogromnie za wszystko wdzięczna. Będę polecała Pana i firmę znajomym.

1

6

6
Grażyna Egermann

ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie to profesjonalna, godna pełnego zaufania agencja. Bardzo atrakcyja prowizja. Mieszkanie zostało sprzedane w błyskawicznym tempie. Ja nie mieszkam na terenie Polski. Pan Mateusz Kuciel zajął się wszystkim od A-Z a nawet sprawami nie objętymi umową. Przyjechałam tylko podpisać umowę sprzedaży u notariusza. Jestem zachwycona. Polecam serdecznie tą firmę, ponieważ klient ma odczucie że znajduje się w kompetentnych, niezawodnych rękach.

1

6

6
Magdalena

Jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z Panem Mateuszem Kuciel z agencji Rodzina u Siebie, który pośredniczył w zakupie mojego mieszkania.Pan Mateusz sprawnie i rzeczowo przeprowadził mnie przez cały proces zakupu, cierpliwie odpowiadał na moje pytania, był otwarty na moje sugestie, dyspozycyjny. Serdecznie polecam współracę z Panem Mateuszem.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

30-040 Kraków,
Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd