ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

30-040 Kraków, Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

Grzegorz Krukowski

Serdecznie Polecam współpracę z biurem Rodzina u Siebie. Pani Beata Niklewicz szybko i fachowo pomogła w znalezieniu i zakupie mieszkania. Jest osobą, która cechuje się dużą wiedzą i doświadczeniem, zapewnia spokój w trakcie całego procesu zakupu. Uczciwie i sprawiedliwie reprezentuje obie ze stron transakcji. Poszukującym jak i sprzedającym mieszkanie mogę śmiało polecić związanie się z nią umową na wyłączność.

1

6

6
Adam Wolka

Polecam Biuro Rodzina u Siebie. Przy zakupie mieszkania Pani Beata wykazała się profesjonalizmen i dużym zaangażowaniem w procesie pozyskania mieszkania. Błyskawicznie zorganizowała wszelkie konieczne dokumenty, była w stałym kontakcie. Na bieżąco udzielała wszelkich wyjaśnień. Jest również doskonałym, godnym zaufania doradcą kupującego. Zdecydowanie zachęcam wszystkich kupujących do współpracy.

1

6

6
Zadowolona klientka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą. Z jej pomocą kupiłam mieszkanie. Pani Beata dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia, załatwia wszystkie potrzebne formalności. Utrzymuje częsty, na bieżąco kontakt. Jest bardzo zaangażowana. Pełny profesjonalizm. Pani Beata działa w interesie zarówno sprzedającego jak i kupującego. Wszystko udało się załatwić szybko i bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam.

1

6

6
Joanna

Warto da

1

6

6
Jola T-K

Pani Beata Niklewicz zapewniła kompleksową pomoc przy uzyskaniu kredytu, zakupie mieszkania oraz jego wynajęciu. W pełni profesjonalna "obsługa" godna polecenia!!!

1

6

6
Ewa

Pani Beata pomogła w wynajmie okazjonalnym mieszkania po moim ojcu. Bardzo duża pomoc, ponieważ wynajmuję pierwszy raz i o wielu rzeczach nie wiedziałam. Pani Beata jest energiczna, konkretną i widać że zna się na rzeczy, potrafi dobrze doradzić. Polecam tą agencję ! Ewa

1

6

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

30-040 Kraków,
Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.rodzinausiebie.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd