ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

30-040 Kraków, Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

zykalist

Pani Beata Niklewicz zajęła się aktywnie i skutecznie sprzedażą naszego mieszkania. Jest fachowa i pomocna w załatwianiu spraw potrzebnych do podpisania aktu notarialnego. Polecamy jej usługi.

1

6

6
Jarosław i Monika

Pani Beata bardzo nam pomogła przy zakupie mieszkania. Profesjonalnie zajęła się całą procedurą, służyła pomocą i radą a także okazała się być dobrym negocjatorem w relacji kupujący-sprzedający. Zawsze starała się dostosować do klienta w przypadku spotkania. Polecamy

1

6

6
Anna Nowicka

Pani Beata jest bardzo rzetelną, uczciwą , profesjonalną i pomocną osobą. Bardzo pomogła w wynajęciu mojego mieszkania,zajęła się mną i moja sprawą bardzo sprawnie. Wszystkie formalności załatwiła w ciągu zaledwie 1 dnia,od spraw notarialnych aż po sprawy związane z przepisaniem liczników. Bez pani Beaty nie dała bym rady tak szybko pozałatwiać całej popieriwej otoczki zwiazanej z wynajęciem mieszkania. Biuro działa bardzo sprawnie . Konkretnie odpowiada na wszelkie pytania. Bardzo polecam.

1

6

6
Karolina Pasich

Miałam przyjemność współpracować z Tym biurem już drugi raz! Pani Beata potrafi słuchać dzięki temu błyskawicznie i skutecznie sprostała moim wymagania. Agencja także załatwia wszystkie formalnośc***!

1

6

6
Ewa

Pani Beata Niklewicz, właścicielka biura nieruchomości "Rodzina u siebie", to osoba energiczna, szybka, zdecydowana, komunikatywna i rzetelna. Gorąco Ją polecam! Ewa Prygodzicz

1

6

6
Nadia

Dzięki ABN Rodzina u Siebie i przede wszystkim Pani Beacie sprzedaż mieszkania trwała zaledwie jeden miesiąc. Polecam wszystkim!!! profesjonalizm i rzetelne nastawienie jak do sprzedawcy, tak i do kupującego!

1

5

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

30-040 Kraków,
Królewska 9/2

12 421... 23 65więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.rodzinausiebie.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd